Ukrainian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Turkish

м. Черкаси, вул. Оборонна 13,
        (472) 56-90-13
 +38 (098) 308-19-34

Як відомо, чим далі від центру - тим ближче до природи. Чисте повітря і тиша створюють сприятливі умови для чудового відпочинку.

На території нашого комплексу знаходиться ресторан української кухні «Колиба», де кожен гурман зможе знайти для себе бажане лакомство. Висока якість продуктів і професіоналізм кухарів дозволять Вам згадати смак дитинства і насолодитися ароматними та смачними стравами. Меню може порадувати як традиційною українською кухнею з її достатком і ситними порціями, так і східними частуваннями, а також стравами з мангалу. Інтер'єр ресторану виконаний в абсолютно своєрідному і унікальному стилі. Кожен куточок, кожна стіна і камінь просякнутий душею українського народу і його історією.

Щедрістю, гостинністю завжди славився український народ. І кухня національна з давніх часів відрізнялась розмаїттям страв та чудовим смаком! Запрошуємо Вас в "Колибу" приємно пообідати або повечеряти в затишній атмосфері українського села під тихе потріскування дров в комині та журчання водограю. Влаштувати бізнес-зустріч, а також відсвяткувати події Вашого життя, такі як весілля, хрестини, дні народження та ювілеї, дитячі свята, корпоративні вечірки та святкування колективами професійного свята!

Час роботи ресторану: з 1100 і до можливостей Вашого гаманця.

 

 

Забронювати стіл та замовити банкет Ви можете по телефонам:

 56-90-15

 094-985-00-15 

 

Якщо Ви шукаєте місце для проведення святкового банкету в Черкассах, або просто хочете смачно поїсти і гарно відпочити - ресторан "Колиба" гостинно запрошує!

 

   

ресторан Колиба натисніть щоб збільшити натисніть щоб збільшити натисніть щоб збільшити натисніть щоб збільшити

натисніть щоб збільшити    

На верх