Ukrainian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Turkish

 Щодня в готельно-розважальному комплексі "Влада" Ви можете смачно поїсти та відпочити в ресторані  домашньої кухні "Колиба". Ресторан являє собою етно-ресторацію, оформлений у чудовому українському  стилі. Тут Ви побачите і українське село в вечірніх променях сонця, казковий камін в зимовому лісі, чудові  музики, лісові мавки і багато іншого.

Кухня різноманітна - від смачних домашніх страв до старовиних українських рецептів. Також Ви можете скуштувати страви з нашого мангал-меню.

 Кількість посадочних місць для проведення банкетів - 140. Є всі необхідні умови для музичного озвучування урочистих подій та якісна світломузика. За Вашим бажанням, ми зможемо оформити зал конкретно під обрану тематику  вечора.

 Персонал запропонує Вам найкраще меню і раціональне розміщення столів, щоб Ваш відпочинок був  комфортним і незабутнім. 

 

         

  

На верх