Ukrainian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Turkish

Російська лазня - старовинна традиція, яка об'єднала в собі медичні аспекти оздоровлення та очищення організму разом з приємним відпочинком і релаксацією, здавна люди знали про користь лазні і сформували за довгі роки банний етикет. Для багатьох людей пропарка в лазні стала невід'ємною частиною профілактичних процедур.

Пройшли роки і сучасні технології поєднали воєдино давні традиції і сучасний комфорт, зробивши відвідування лазні ще більш комфортним і популярним.

Готельно-розважальний комплекс Влада запрошує відвідати комплекс російських лазень: загальний зал і номери класу «Люкс». До Ваших послуг басейн з кришталево чистою водою, комфортабельна кімната відпочинку, фіто-бар, різні масла і ароматичні суміші, ну і звичайно ж парилка. Також Ви можете скористатися послугами банщика, який професійно розжене Вашу кров і якісно пропарити з віниками. До Ваших послуг масаж від фахівця, що має багаторічний досвід і визнання.

 

 Користь російської бані

 

Очікуваним кінцевим результатом будь-якої лазні є виведення шлаків з організму через шкіру. Є думка, що при правильному користуванні російською лазнею, вона вирішує питання очищення організму від шлаків рази в два ефективніше, ніж сауна.

 В основі впливу на організм людини російської лазні і сауни (фінської лазні) лежить принцип глибокого і сильного прогріву, фактично шоковий вплив. Тому, чим ближче умови до природних, тим менше організм витрачає зусиль на пристосування до умов лазні, а більше - на виведення шлаків.

 Вологість вуличного повітря - 40-70 % і вище, вологість у російській лазні - близько 60 %, а в сауні - 3-8 %.

 Температура повітря в російській лазні - 55-70 градусів, майже в два рази нижче, ніж в сауні. За законами фізики, теплопровідністьвологого повітря набагато вище, ніж сухого, тому в російській лазні глибокий прогрів організму досягається в більш м'яких умовах і, отже, реакція організму на теплову агресію (спазм судин, прискорене серцебиття) менш виражена.

Плюс ефект від застосування віника.

 

У російській лазні вологість і температура постійно змінюються, а у фінській бані стабільні.

У російській лазні людина змушена перебувати в русі: піддати пар, опустити пар, відпочити, обробити себе віником і т. д.

Російська лазня тому вимагає більше часу, розуму і, що дуже важливо для менталітету слов'янської людини, - душі, ніж сауна .

При природній вологості водяна пара максимально дисоційована, тобто немає великих крапель, які надають пару тяжкість і шкідливі для легенів.

Поступаюче в сауну повітря має атмосферну вологість, втрачаючи її при нагріванні; щоб зволожити його в сауні ллють воду на відкриті камені, температура яких сягає 300 градусів. У гарній російській лазні закриті в печі камені прогріваються до 700-800 градусів, що забезпечує максимальну дисоціацію водяної пари.

У сауні рух повітря здійснюється (якщо здійснюється) при рівності зовнішнього тиску і тиску усередині парної. А в російській лазні - при надмірному тиску в печі і в парній.

Для "грамотного" ​​опускання пара бажано мати стелю вище, що істотно відрізняє російську лазню від сауни.

Висновок: головні ознаки гарної російської лазні:

  •  максимальна різниця між температурою повітря і температурою каменів ;
  •  максимально дисоційована водяна пара.

 Не забувайте: різноманітність оздоровчих та додаткових послуг в лазні допоможе Вам більшою мірою оцінити всю красу, користь і родзинку російської лазні.

Ви йдете в лазню з дітьми? Правильне рішення. Російська лазня сприятливо впливає на дитяче здоров'я, а також виконує функцію загартовування. Обов'язково дізнайтеся у адміністратора, чи є програма паріння для дітей? Які процедури можна приймати дітям, і з якого віку?

На верх